Profile okienne GEALAN

Profile okienne GEALAN

Okna z profili GEALAN wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, wyrafinowane i wypracowane w najdrobniejszych szczegółach geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji. Okna z profili GEALAN reprezentują najwyższy stan techniki.

System profili S 8000 IQ

Perfekcyjna optymalizacja

System profili S 8000 IQ wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. W trakcie projektowania tego systemu z uszczelnieniem oporowym o głębokości profila 74 mm efektywność i optymali­zacja materiałowa były głównymi wytycznymi służącymi stworzeniu efektywnego sposobu obróbki dla zakładów produkujących okna.

Fakty

  • Doskonała izolacja cieplna dzięki sześciu komorom w ramie i skrzydle
  • Bardzo dobra statyka za sprawą dużych wzmocnień stalowych w ramie i skrzydle
  • Łatwa pielęgnacja dzięki dużej i gładkiej powierzchni wrębu
  • Do wyboru wersja niezlicowana z prostym skrzydłem i wersja półzlicowana z zaokrąglonym skrzydłem i zaokrągloną listwą przyszybową.

Do pobrania


Systemy pogłębione IQ Plus

Maksymalna izolacja cieplna

Nowe sześciokomorowe systemy o głębokości 83 mm, S 7000 IQ plus z uszczelką środkową i S 8000 IQ plus z uszczelką oporową, zostały zaprojektowane z myślą poprawy termoizolacji i oszczędności energii cieplnej. Są stosowane wszędzie tam, gdzie w przetargach wymaga się głębokości zabudowy 80 mm i więcej.