Profile okienne REHAU

SYNEGO

Dzięki nowym oknom SYNEGO Twój dom stanie się oazą ciepła, ciszy i bezpieczeństwa. W porównaniu z obecnym standardem okien, SYNEGO zapewnia do 50% lepszą izolację cieplną.

GENEO

System okienny GENEO z tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO GENEO to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. System GENEO jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej.

Nordic-Design plus

System z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO, o głębokości zabudowy profili 120 mm, do tradycyjnych skandynawskich okien otwieranych na zewnątrz. System ten został zaprojektowany specjalnie z myślą o rynku skandynawskim i północnoniemieckim.

Euro-Design 70

Doskonała izolacja termiczna, nowoczesny design. Okna z profili Euro-Design 70 sprawią, iż Twój dom będzie miejscem ciepłym i przytulnym. Pięciokomorowa budowa profili oraz doskonałe parametry izolacyjności termicznej przyczynią się do obniżenia zużycia energii.

Character-Design 70

Elegancki system 115 mm, doceniony na rynku holenderskim. System profili Character-Design 70 został opracowany specjalnie z myślą o rynku holenderskim. Cechą charakterystyczną tego systemu jest głębokość zabudowy ościeżnicy wynosząca 115 mm, w połączeniu ze skrzydłem 70 mm.