Systemy aluminiowe

Systemy aluminiowe

W ofercie Morad znajdują się aluminiowe systemy okienno-drzwiowe. Systemy aluminiowe, podobnie jak stalowe, są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Przy odpowiednim wypełnieniu, wyróżniają się tak samo wysoką izolacyjnością co systemy wykonane z tworzywa PCV. W propozycji Morad znajdują się systemy aluminiowe zewnętrzne oraz wewnętrzne. Systemy aluminiowe charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dzięki czemu można uzyskać wymierne oszczędności dla przedsiębiorstwa związane z pracochłonnością produkcji.

Morad jest producentem izolowanych i nieizolowanych aluminiowych systemów okienno-drzwiowych. Izolowane systemy aluminiowe gwarantują wysokie parametry termiczne oraz akustyczne. W zależności od konstrukcji, systemy mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Nieizolowane systemy aluminiowe

Oferujemy naszym klientom różne modele systemów aluminiowych. System AZ-45 stworzony został z myślą o budowaniu konstrukcji wewnętrznych, niewymagających izolacji termicznej. Doskonale sprawdza się w stawianiu ścianek działowych, witryn, gablot. Kolejnym nieizolowanym systemem aluminiowym jest dowrębowa wersja AZ-45, w której drzwi montowane są na specjalnych zawiasach dowrębowych. W ofercie Morad znajdują się również konstrukcje aluminiowe dla drzwi harmonijkowych, zbudowane na bazie profili okienno-drzwiowych systemu AZ-45. Harmonijkowe rozwiązania znajdują zastosowane głównie w lokalach usługowych oraz gastronomicznych.

Izolowane systemy aluminiowe

W oferce Morad znajduje się szeroki wybór systemów aluminiowych nieizolowanych, przystosowanych do budowania konstrukcji wewnętrznych oraz zewnętrznych. Jednym z nich jest system AZ-45 w wersji dymoszczelnej do zastosowania wewnętrznego. Do zabudowy zewnętrznej rekomendowany jest system aluminiowy AC-62, dzięki któremu można wykonać różnego rodzaju drzwi – otwierane, harmonijkowe i automatyczne oraz okna otwierane do wewnątrz i na zewnątrz. System AC-77HI dedykowany jest inwestycjom zewnętrznym, które wymagają szczególnie wysokich parametrów izolacyjności. Wyjątkową linią okienno-drzwiową jest system AC-Proindustrial, który przy wyglądzie inspirowanym estetyką zabytkowych okien stalowych, zachowuje odpowiednie parametry cieplne.